CyberHackTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¢увєянα¢ктєαм нα¢кιηg ѕє¢υяιту ρяσƒєѕуöηєℓ нα¢к

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Damar Sözcükler

2 posters
YazarMesaj
BLacK
SySTeM RooT
SySTeM RooT
BLacK

İş/HobiLeR : BiLGiSaYaR
Lakap : BLacK

Damar Sözcükler Empty
MesajKonu: Damar Sözcükler   Damar Sözcükler Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 23:45

: Yaşıyor Ama Uzaktaysam Senden,BiLki Seni Hiç Unutmadım ÖLüm DeğiLse Bizi Ayıran Yazık oLmuş Hata Yapmışız

: Aşkın Amacı BiriLeri İçin '' MükemmeL İnsan'' OLmak DeğiLdir,Seni MükemmeLLiğe En Çok YakLaştıran İnsanı BuLmaktır

: Sen Git MutLuLuğu Başkasına Ver Zaten Ben Hiç MutLu OLmadımki Kara GözLerinLe Başkasına GüL Zaten Ömrümce Hiç GüLmedim

: Bizde Sabah OLmaz Bizde Güneş Doğmaz Biz Serseriyiz Kızım BizimLe DoLaşmak OLmak Size Yakışmaz

: TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

: Hemen Canımı ALma Rabbim Bırakta ÖLümLe Didişeyim Dişi Gönder AzraiLimi ÖLümüne Sevişeyim

: ÜZDÜYSEM BİLMEYEREK KIRDIYSAM İSTEMEYEREK ÖZÜR DİLİYORUM SENDEN SENİ SEVİYORUM DİYEREK

: Herşeyi Öğrendiğin Kadar Bilirsin. Bunu da Öğren Sevdiğin Kadar Sevilirsin

: GeLip GeçicidR Nedense KaLıcı OLamamış Bir Düş BenimKi

: Geçmişi GöLqeye TesLim Ettim Şimdi GöLqeLer Takibimde

: Herkes Aynıyken Ben Farklıydım Şimdi Herkes Fark Peşinde Ben Yine Aynıyım Buda Benim Farkım

: Kızların Gözü Hep Yükseklerde Paralı ZüPpe Erkeklerde,, Bizimse Onlardan Tek Farkımız D€LiKaNLıYıZ İşte

: Küpemiz Yokki SevqiLimiz oLsun , DeLikanLıyız Canımız SaoLsun

: Gece Avutmuyor Gönlüm Unutmuyor Dokunduğum Hiç Bir Ten Senin Gibi Kokmuyor

: Serseriler İçin Aşkı Bilmez Derler Sorun Bakalım Züppelere Aşkı Kimden Öğrenmişler

: Seninle Yeni Bir Başlanqıç Yaptığımı Sanmıştım YanıLmışım Oysa Sen Geçmişimin Acı Bir Tekrarıymışsın

: Gidene ÜzüLme Sevse Gitmezdi GeLene Sevinme O da Başkasından GeLdi

: Yok Artık Sana Ait Tek Zerre Bünyemde Sen Koca Bir Hiç OLdun Bende Ettiğin Tek CümLe iLe

: O Bana Serserim Derdi Canından Koparcasına Sen İse Serseri Diyorsun Sokakta KaLmışçasına

: Hayatımda Yeni Bir Sayfa Açtım Ama Sen Yoksun İçinde Hayvanat Bahçesi DeğiLki Hayatım İçinde Senin Gibi KöpekLer OLsun

: SevqiyLe DoLdun NefretLe Yok oLdun Kusura Bakma Canım Sende UnutuLdun

: Beni Bir Ben BiLirim Birde Yaradan Bana Bir Ben Lazımım Birde AnLayan

: Eğer Birqün Sende Sevmeyi Öğrenirsen KarşıLıksız Ben Seni Yine Aynı Yerde BekLiyor OLacağım AnLamsız we YaLnız

: GeceLer Uzun ve YaLnız Yoksun Sabaha Kadar Düşümde BiLe Günahkarsın Bunu Kim Hayra Yorar

: Ruhumu Yere Vurup Hasret Çektiren OLsanda Ne Aşkına Bedduam Ne Sana Kinim Var Deryaya Akar Gibi Binbir DertLe DoLsamda Seni Mahşere Kadar Sevmeye Yeminim Var

: Ben BöyLe DeğiLdim Ne Zaman KayboLdum RüzqarLa Dans Ederdim Ne Zaman SavruLdum

: Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın

: Aşkım Demeyi Çok ÖzLedim Sana ...Bu KeLime En Çok Sende Yakıştı Bana

: SuskunLuğum AsaLetimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var ..Ama.. Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye Bide SöyLeyene Bakarım Adam mı Diye

: Düşümde Yaptığım HayaLe Sen Demişim Oysa Ben Seni DeğiL o HayaLi Sevmişim

: Ne KuruLucak Bir HayaL Bıraktın Nede Yaşanacak Bir Hayat

: Aşk Nasıl İki KişiLik Göz Göre Göre DeLiLik Hani Hayat Müşterekti Üzüntü Neden Tek KişiLik

: EvLenip BaLayına Gideceğime Bekar KaLır ALayına Giderim

: KraLın Yanında KraLiçe OLmak Warken , Pezevenqin Yanında ... OLdun , Ama Boşwer Layık OLduğun Yeri BuLdun ...

: Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek

: AğLat Beni Sanada Bu Yakışır İnsan Bu ELbet Bunada ALışır

: Bu Yeniden BaşLamasından Korktuğum Kaçıncı Sondu

: Sevqiyi Taşımak DeğiL Hasreti Çekmek Zor GüLmeyi Unutma DeğiL AğLamaya ALışmak Zor Yaşamak DeğiL ÖzLeyipte Görememek Zor

: AsaLet Boyda DeqiL SoydadıR İnceLik BeLde DeqiL DiLdediR DoqruLuk Sözde DeğiL ÖzdediR GüzeLLik Yüzde DeqiL Bakan GözdediR

: Hayatı öyLe bir yaşaki,Hayat seni KISKANSIN.ÖyLe bir Sevki,öLüm Sana ACISIN.öyLe Bir Dost oLki, Dostun oLmayanLar UTANSIN

: AyrıLıkLar Zormuş Beni Hasret Yormuş Her BaşLanqıç Bir Sonmuş

: Hanqi sevqiLi waRki senin kadaR duyaRsız we kaLpsiz we hanqi sevqiLi waR ki benim kadaR çaResiz

: AqLadıqımı Kmseye SyLeme Anne onLar Bni KraL BiLiyorLar Kızdımmı Dünyayı Yıkar BiLiyorLar Bir Kız İçin Bu KdR Düştüqümü BiLmiyrLar

: 1 Gün Gélécq Séndé ßéni Anacaqsn 1 Gün GéLécq Séndé AqLayacaqsn 1 Gün GéLécq Séndé UnutuLacaqsn i$té Oqün Sén ßéni ßuLamayacaqsın

: Haber yollamışsın 1 kelime ''unutsun'' die benden sana 2 kelime ''çokta s....de ''

: Değmezmiş uğruna döktüğüm gözyaşlara değmezmiş sevmeye aşık olmaya değmezmiş ismini bile anmaya ben unuttum sen de unut gözlerim

: Buqün aqLar yarın susarım qözümdeki her yaşın hesabını qün qeLir sorarım zar atmam şansa inanmam ortada bir şans warsa onuda ben yaratırım

: Rekabet Etmem Rekabet Yaratırım Ona Buna DeğiL Ben Sadece DaLqama Bakarım

: düştüm , ama pes ettim sanma çok savaştım bu kahpe hayatla benim için üsülme hadi qit yoluna kalmasın sevqilin tek başına boşkoy beni sen bak dalqana

: Tuhaf buLuyorLar bu kaçak haLimi seninLe doLdurdum yasak ihLaLimi seninLe kapattım aşk defterLerimi pişman deqiLim ama qöçtüm kederden düşman değilim ama çöktüm erkenden

: şimdi mutLu oL son kez acıttın kanattın yaramı ama artık kanamıyor yaram sadece kan bitti acilen kan aranıyor

: Zannetme qözLerim sana bakmaktan bıkacak öLsemde ruhum hep seninLe kaLacak son nefesimi werirken son sözüm SENi SEViYORUM oLacak

: KahırLa İsyanLa qçti herqünüm aLıkoydu herşeyimi sensizLik nöbetLeri bakma öyLe birşey oLmamış qibi sen qittin ben bittim

: yaraLı kaLbimde kör bir kurşunsun unutamam diyordun çoktan unuttun ben senin qözünde şimdi eL oLmuşum canın saqoLsun

: Takip etsem ayak izLerini kayboLmayı başarabiLirmiyim bende , yada buLabiLirmiyim seni kendimi kaybettiğim yerde

: senin peşinden koştukça sevmişim,sevdikçe koşmuşum,sendeyim sanmıştım,bendeymişim,canım durunca anladım

: kır kaLbimi qönLün oLsun aL herşeyimi senin oLsun şimdi başka koLLardayım buda sana kapak oLsun

: yanımda kimse oLmadıqından deqiL yaLnızLıqım yaLnız oLduqumu söyLeyebiLeceqim kimsem oLmadıqından yaLnızım ben

: bekLediqim qün qeLdiqinde nefretim konuşacak duyquLarımı hissedeceksin Cehennemi yaşayacaksın

: içim yanıyor bu sevqiden yanıyorum sen biLmeden küL oLurum qeçersin üzerimden o küL ben oLduqunu biLmeden

: ne yıLdızLarı istiyorum qece yarıLarıma ne qüneşi istiyorum karanLıqıma çok deqiL bitanem sadece seni istiyorum yaLnızLıqıma

: herşey unutuLurda bir sen unutuLmazsın bir iz qibi kaLbimde daima kaLacaksın sen vakitsiz qeLen kış beni üşüten yazsın fakat yine ısıtan yakan sen oLacaksın

: yaLnızLıqa acıLır bende bütün sokakLar aLdıqım nefes biLe inan hasretin kokar acıdır bekLemesi duyunca aqLatırım uzundur hikayesi qeLince anLatırım

: kendinden birşeyLer kattın qüzeLLeştirdin öLümüde eLLerinin içiyLe aydınLattın öLüm nedemek anLadım

: qidiyorsun qitme kimselere söyLemem iLk yaLanımsın sen sorsaLar söyLeyemem seni sevdiqimi adını yaLan koyarım üzüLme sen biL yeter yaLansız yaşayamadıqımı

: Kimsenin İyisi-Kötüsü oLmadım Doqrusu-YanLısı oLmadım .. GeLdim Geçtim Kimsede KaLmadım

: yanLızLıqa eLbet aLışır bedenim yaLnızLıkLa beLkide başa çıkabiLirim çok zor qeLse biLe yaşar öqrenirim

: haLa burdayım işte seni bıraktıqımı sandıqım yerde .. şimdiki davam seninle deqil kendimle kıvranım duruyorum işte bu kavqalardan kaçamamanın ızdırabı içinde

: Bir Nasihat : Kendine Dikkat Et , Bir Rica : Sakın Değişme , Bir DiLek : Beni Unutma ,
Bir YaLan : Seni Hiç Sevmiyorum , Bir Gerçek : Seni Çok ÖzLüyorum

: Sadece Allah Affeder ve Sadece ÇocukLar AğLar Eğer Birqün Gidersen Çocuk DeğiLim AğLamam Allah DeğiLim Affetmem

: KraLın Yanında KraLiçe OLmak Warken , Pezevenqin Yanında ... OLdun , Ama Boşwer Layık OLduğun Yeri BuLdun ...

: hiçbirşeyden deqiL sensizLikten yoruLdum.. artık kaLbime adını koydum

: İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN OğLuM DiE.

: Tutamıcam SözLer Vermem ßasit KişiLerLe Mevzu Yapmam ßazı ŞeyLeri AsLa Affetmem Aqır GeLiyosa ßu SözLer Firari Serbest ÜsteLemem
http://www.cyberhack.nstars.org
ReD RusH
Co AdMiN
Co AdMiN
ReD RusH

Lakap : ReD RuSH

Damar Sözcükler Empty
MesajKonu: Geri: Damar Sözcükler   Damar Sözcükler Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 15:50

vayy nerdeyse ağlıyodum
BLacK
SySTeM RooT
SySTeM RooT
BLacK

Lakap : BLacK

Damar Sözcükler Empty
MesajKonu: Geri: Damar Sözcükler   Damar Sözcükler Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 17:38

ağla ağla acılırsın
http://www.cyberhack.nstars.org

Damar Sözcükler
1 sayfadaki 1 sayfası